Wypowiedzi Laureatów

Jeśli podsumowujemy I edycję Grand Prix Farmacji, to nie może zabraknąć wypowiedzi Zwycięzców. Oddajemy więc głos przedstawicielom najpopularniejszych i najczęściej rekomendowanych przez pacjentów i farmaceutów produktów, które zostały uhonorowane statuetką i certyfikatem - nagrodami potwierdzającymi pozycję lidera w swojej kategorii na polskim rynku farmaceutycznym.

Monika Chmiel

- W imieniu firmy Valeant, jak i marek, które zwyciężyły w Grand Prix Farmacji, dziękujemy bardzo wszystkim pacjentom i farmaceutom za wskazanie naszych produktów jako nr 1 w swoich kategoriach. 4Flex, Otinum, Diosminex Max, Sachol, Falvit i Hyal-Drop Multi to liderzy w swoich grupach produktowych, których wyróżnikiem jest wysoka jakość. Korporacja Valeant jest jednym z liderów w działaniach na rzecz opieki zdrowotnej. Mamy ponad 300 marek, a wiele z nich to nr 1 w najważniejszych kategoriach na rynku. Szerokie portfolio produktów pozwala nam wspierać pacjentów w różnych obszarach terapeutycznych. Jeszcze raz dziękujemy za wybór naszych produktów!

- Monika Chmiel, Brand Manager OTC, VP Valeant
Klaudia Dobosiewicz

- Każdego dnia w Sanofi pracujemy nad tym, aby życie naszych pacjentów było zdrowsze i pełniejsze, dlatego to ogromny zaszczyt, że nasze produkty zostały docenione w plebiscycie Grand Prix Farmacji. Bardzo się cieszymy, że Allegra, Mucosolvan, Essentiale oraz Emolium zostały wyróżnione przez pacjentów, a także przez farmaceutów, ponieważ to właśnie farmaceuci najczęściej są pierwszym źródłem informacji oraz rekomendacji. Otrzymane nagrody są dla nas źródłem ogromnej satysfakcji. Dziękujemy bardzo za zaufanie.

- Klaudia Dobosiewicz, Communication & Brand PR Manager, Sanofi
Małgorzata Osadowska-Glinka

- Grand Prix Farmacji ma na celu wyłonienie najczęściej rekomendowanych przez pacjentów i farmaceutów produktów na polskim rynku farmaceutycznym. Nasza firma wzięła udział w tym projekcie, ponieważ zależało nam na poznaniu opinii o naszych produktach tych dwóch strategicznych grup dla branży farmaceutycznej. Tym bardziej, że wybór Laureatów odbył się w oparciu o ogólnopolskie badanie opinii. Cieszy nas fakt, że aż trzy produkty: Biotebal, Maxigra Go i Acard uzyskały największą ilość głosów pacjentów i wskazań farmaceutów. To Laureaci w swoich kategoriach, którzy zdobyli nagrodę główną Plebiscytu – Godło Grand Prix Farmacji.

- Małgorzata Osadowska-Glinka, Dyrektor Marketingu Działu OTC, Polpharma
Anna Czyż

- Jesteśmy dumni, że ISKIAL został doceniony przez pacjentów i farmaceutów. Marka ISKIAL od ponad 15 lat buduje swoją pozycję wśród preparatów na bazie oleju z wątroby rekina. Pierwsze miejsce w plebiscycie i tytuł Grand Prix Farmacji cieszy tym bardziej, że ISKIAL to najlepiej sprzedający się produkt w swojej kategorii. Satysfakcja z użytkowania i chęć polecania innym wpisuje się doskonale w program aktywacji marki „NA ODPORNOŚĆ ISKIAL POLECAM!”. Dziękujemy za to wyróżnienie i rekomendacje.

- Anna Czyż - Dyrektor Kategorii CCA, USP Zdrowie
Katarzyna Klimek-Gałka

- Cieszymy się bardzo, że Tantum Verde zostało docenione i zdobyło tytuł Grand Prix Farmacji, a tym samym jest w gronie najbardziej cenionych leków na rynku farmaceutycznym. To wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, gdyż zdecydowali o nim zarówno farmaceuci, jak i sami pacjenci. Potwierdza to bowiem, że Tantum Verde jest lekiem sprawdzonym, wiarygodnym i przez to chętnie stosowanym. A to dlatego, że jest skuteczny. Ta nagroda to ogromna satysfakcja dla naszego zespołu, ale też motywacja do pracy z tak wspaniałą marką.

- Katarzyna Klimek-Gałka, Senior Product Manager, Angelini Pharma Polska